نمرات ۰۰۷ Legends نوید یک عنوان نا امید کننده دیگر را می دهند (پست اپدیت شد)
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
بازدید : 739
نویسنده : داني

عنوان ۰۰۷ Legends امروز برای سه پلتفرم معمول عرضه شد و نمرات این عنوان به تدریج منتشر می شوند . نمرات نشان دهنده یک عنوان ضعیف دیگر هستند . نمرات را پایین مشاهده می کنید :
Gaming Nexus-8.5/10
GamingTrend-6.9/10
Official Xbox Magazine-6/10
Cheat Code Central-5.6/10
Canadian Online Gamers-5.5/10
Meristation-5/10
PSX Extreme-5/10
GamesRadar-5/10
IGN-4.5/10
CVG – ۴/۱۰
Giant Bomb-4/10
Game Informer-4/10
4Players.de-3.9/10
Gameblog.fr-2/10

متای این عنوان نمره پایین ۴۹ شد .

منبع:dbazinews.com


:: موضوعات مرتبط: اخباربازي ها , ,
:: برچسب‌ها: اخبارجديد بازي ها ,BioWare:ما شپرد را نمی خواهیم
نوشته شده در جمعه 28 مهر 1391
بازدید : 1060
نویسنده : داني

به vg247 گفت شپرد در Mass Efect 4 یا هر عنوانی که ادامه این سری باشد وجود ندارد و ما در پی ساخت شخصیتی جدید هستیم . مدیر استودیو BioWare Montreal اقای Fabrice Condominas در مصاحبه ای با vg247 تایید کرد که این عنوان ادامه دارد و ان ها در پی ساخت نسخه بعد هستند اما با قهرمانی جدید . او در ادامه گفت یک چیز است که ما به ان اطمینان داریم  این سه گانه تمام شده است و دیگر قهرمان ان شپرد وجود ندارد این یک شروع دوباره است در حال حاضر سری بازی های Mass Effect غنی است و طرفداران بی شماری دارد بنابراین این سری ادامه دارد و در زمانی نامعلوم عرضه می شود در حال حاضر ما تنها کاری که می کنیم جمع اوری ایده ها از مردم و استودیو هایمان است پس ما نمی خواهیم شپرد ۲ را به وجود اوریم شاید  قهرمان در این نسخه یکی از افرادی باشد که در این سری وجود داشته است یا شخصیتی جدید باشد در هر صورت در نسخه های بعد یک تحول عظیم پیش می اید . این نکته بزرگترین تصمیم گیری در بازی است .

نظر شما چیست؟ ایا خواهان شپرد هستید یا کارکتری جدید؟

منبعdbazinews.com


:: موضوعات مرتبط: اخباربازي ها , ,
:: برچسب‌ها: اخبارجديد بازي ها ,بازدید : 751
نویسنده : داني

طی گزارش دیشب مایکروسافت این شرکت از توامبر ۲۰۰۵ تا به این لحظه ۷۰ میلیون Xbox360 فروخته است . Xbox360 در جدول پر فروش ترین کنسول های بازی بعد از Wii که ۹۶٫۵۶ میلیون فروخته است در رتبه دوم قرار دارد و کنسول PS3 که ۶۳٫۹ میلیون فروخته است در رتبه سوم قرار دارد . مایکروسافت از Xbox360 تا به حال ۱٫۹۵ میلیار دلار بدست اورده است .Xbox 360 از ۳۴۰ میلیون دلار سود در اوایل به ۱۹ میلیون دلار سود سقوط کرده است که یک چیز طبیعی است . این موضوع شاید مایکروسافت را به فکر عرضه کنسول بعدی بیندازد .

 

منبع:dbazinews.com


:: موضوعات مرتبط: خبرهاي مهم , ,
:: برچسب‌ها: اخبارجديد بازي ها ,برخی از نمرات Doom 3: BFG Edition منتشر شدند
نوشته شده در جمعه 28 مهر 1391
بازدید : 1029
نویسنده : داني

برخی از نمرات عنوان شوتر اول شخص id یعنی Doom 3: BFG Edition منتشر شدند . این عنوان بازسازی شده نسخه قدیمی است . نمرات را پایین مشاهده می کنید :

God is a Geek – ۸/۱۰
NowGamer – ۶٫۹/۱۰
Playstation Official Magazine UK-5/10

در صورت انتشار نمرات بیشتر این پست اپدیت می شود .

منبع:dbazinews.com


:: موضوعات مرتبط: خبرهاي مهم , ,
:: برچسب‌ها: اخبارجديد بازي ها ,Planetside 2 در تاریخ ۲۰ نوامبر عرضه می شود
نوشته شده در جمعه 28 مهر 1391
بازدید : 849
نویسنده : داني

رییس بخش سرگرمی سونی (SCE) اعلام کرد که عنوان Planetside 2 در تاریخ ۲۰ نوامبر برای PC عرضه می شود . او این خبر را در توییتر رسمی خود اعلام کرد .

منبع:dbazinews.com


:: موضوعات مرتبط: اخباربازي ها , ,
:: برچسب‌ها: اخبارجديد بازي ها ,بازدید : 849
نویسنده : داني

امروز قرار است دو DLC از بازی Sniper Elite V2 برای مخاطبان و هواداران بر روی استیم قرار گیرد که شامل نقشه‌ی بخش چند نفره و Dog Tag Harvest Mode خواهد بود.

.

.

نقشه‌ی بخش چند نفره همان Neudorf Outpost است که در قالب یک DLC در شهریور ماه عرضه شده بود اما در آن‌جا فقط حالت تک نفره را پشتیبانی می‌کرد. همچنین بازیکنان در این بخش باید به جمع‌آوری dog tags دشمنان بپردازند. بسته‌ی دیگری که آماده‌ شده است Landwehr نام دارد که شامل یک مرحله‌ی تک نفره در برلین می‌شود که بازیکن باید سه ژنرال آلمانی را به قتل برساند. بر همین اساس دو اسلحه‌ی تک‌تیرانداز و یک مسلسل نیز در بازی وجود خواهد داشت.

منبع:dbazinews.com

 


:: موضوعات مرتبط: اخباربازي ها , خبرهاي مهم , ,
:: برچسب‌ها: اخبارجديد بازي ها ,بازدید : 842
نویسنده : داني

شرکت راک استار تایید کرد DLC بعدی بازی Max Payne 3 به نام “مذاکرات گروگان‌گیران” در تاریخ ۹ آبان عرضه می‌شود. این بسته برای کسانی که رمز عبور راک استار را دارند به صورت رایگان قابل دسترسی خواهد بود. همچنین برای افرادی که این کد را ندارند به قیمت ۹ دلار و ۹۹ سنت و ۸۰۰ امتیاز مایکروسافت ارزش خواهد داشت.

.

.

این DLC شامل چهار نقشه برای بخش چند نفره است که چندین سلاح و آیتم جدید را به همراه خود می‌آورد. همچنین برای دوست‌داران آواتار نیز هدایای ویژه‌ای دارد. شما می‌توانید تصاویر این بسته‌ی اقضایشی را در زیر مشاده نمایید.

.

.

.

منبع:dbazinews.com


:: موضوعات مرتبط: اخباربازي ها , ,
:: برچسب‌ها: اخبارجديد بازي ها ,GTA V بر روی کاور شماره دسامبر GameInformer
نوشته شده در پنج شنبه 27 مهر 1391
بازدید : 863
نویسنده : داني

در این هفته شرکت بزرگ RockStar و همچنین وب سایت GameInformer که به عنوان یکی از بزرگترین و محبوبترین مجلات در مورد بازیهای رایانه ای شناخته می‌شود، با هماهنگی یکدیگر خبری دلنشین در مورد عنوان Grand Theft Auto V اعلام کردند که مربوط به این موضوع می‌شود که کاور مجله ی G.I در ماه دسامبر (آذر ماه)، مربوط به بازی GTA V است.

همچنین اعلام شده سه تن از نویسندگان مجله راهی شهر New York شده‌اند تا زیر نظر راک استار بازی را تست کنند، این خبر به این معنا خواهد بود که به زودی با اخبار جدید و تصاویر جدیدتری از این عنوان مواجه خواهیم بود. آیا شخصیت اصلی بازی مشخص خواهد شد؟ آیا ویدئویی از روند گیم پلی بازی را خواهیم دید؟ و در آخر آیا بمب خبری این دوران منفجر خواهد شد و تاریخ انتشار بازی اعلام می‌شود؟ برای رسیدن به پاسخ این پرشسها باید چند روز دیگر صبر داشت.

تصویر زیر مربوط به اعلام این خبر توسط نویسنده مجله در صفحه توییتر میباشد:

منبع:dbazinews.com


:: موضوعات مرتبط: خبرهاي مهم , ,
:: برچسب‌ها: اخبارجديد بازي ها ,ضیافت بزرگان در پاییز داغ (Autumn 2012)
نوشته شده در پنج شنبه 27 مهر 1391
بازدید : 1062
نویسنده : داني

ضیافت بزرگان در پاییز داغ

هر ساله پس از گذراندن تابستانی بی‌روح و سرد و کم‌بازی یا بی‌بازی حتی در دیبازی، پاییز سفره‌ی رنگارنگ و داغ‌اش را پهن می‌کند تا روزهای نچندان دل‌چسب فصل تابستان را به باد خزان بسپارد. خیلی کم پیش می‌آید که یک فصل انقدر بازی‌های بزرگ و محبوب را با خود به ارمغان بیاورد اما آن چه که عیان است چه حاجب به بیان است! در این مقاله لیست بازی‌های بزرگ فصل پاییز را چکش می‌زنیم تا به‌طور کامل در جریان بازی‌ها قرار گیریم.

نکته اول: ترتیب قرار گرفتن بازی‌ها بر مبنای تاریخ انتشار آن‌ها است.

نکته دوم: تنها نام بازی‌های بزرگ و محبوب در این مقاله آورده شده است و منظور همه‌ی بازی‌های ماه نیستند.

نکته سوم: منظور از سه پلتفرم مقصد، PC، PS3 و X360 است.


:: موضوعات مرتبط: اخباربازي ها , خبرهاي مهم , ,
:: برچسب‌ها: اخبارجديد بازي ها ,بازدید : 1073
نویسنده : داني

تا به حال بیشترین پیش فروش را در تاریخ بازی های رایانه ای در گیم استاپ داشته است . اینطور که به نظر می رسد این عنوان بزرگترین عرضه را تمام دوران دارد . IGN گزارش می دهد رییس شرکت Gamestop اقای Tony Bartel اعلام کرده است Call of Duty: Black Ops II بیشترین پیش فروش را در تاریخ بازی های رایانه ای داشته است .  این عنوان امده است تا همانند سایر نسخه ها فروشی نجومی داشته باشد .

منبع:dbazinews.com


:: موضوعات مرتبط: خبرهاي مهم , ,
:: برچسب‌ها: اخبارجديد بازي ها ,